Dodatki do płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo - Alchimica Polska

Przejdź na stronę główną
Przejdź na stronę główną
Obserwuj nas na Twitterze
Obserwuj nas na Instagramie
Obserwuj nas na Facebooku

Instagram

Facebook

Przejdź do treści

Dodatki do płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo

Produkty


Karta techniczna
Thixo-Tool

Karta techniczna
Accelerator 3000A

THIXO-TOOL to dodatek opracowany przez Alchimica w celu rozwiązania trudności związanych z aplikacją płynnych membran linii HYPERDESMO® na powierzchniach bardzo pochyłych i pionowych. Zalecane jest dodawanie produktu w ilości 10-30%, w zależności od stopnia pochyłości powierzchni, jej stanu i pożądanego zużycia. THIXO-TOOL może być używany razem z Accelerator 3000A, gdy rekomendowane jest zastosowanie atalizatora. THIXO-TOOL nie należy stosować do membran z dodatkiem bitumicznym, tj. HYPERDESMO®-PB, jedno- lub dwuskładnikowych.
ACCELERATOR-3000A© to zaawansowany technologicznie chemiczny akcelerator wiązania, zaprojektowany dla płynnych membran poliuretanowych Hyperdesmo© (z wyjątkiem odmiany HAA). Produkt ten został stworzony w taki sposób, aby uzyskać optymalną relację szybkości wiązania i czasu pracy z produktem. Wraz ze skróceniem czasu wiązania membran linii Hyperdesmo, dodatek ten podnosi jej parametry, w tym twardość i odporność chemiczną.

Farba termoizolacyjna Aquasmart Thermo

Klej poliuretanowy do parkietów i płytek Hyperglue -TX 40

Karta techniczna
Aquasmart Thermo

Karta techniczna
Hyperglue TX-40

AQUASMART THERMO jest jednoskładnikową, opartą na wodzie poliuretanową farbą termoizolacyjną do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jest w 100% alifatyczna, cechuje się nadzwyczajnymi właściwościami w trudnych warunkach klimatycznych. AQUASMART THERMO to  unikalny  produkt  zaprojektowany w celu redukcji niepożądanego w okresie letnim nagrzewania wnętrza, natomiast w okresie zimowym ograniczenia niekorzystnych strat cieplnych z budynku. Produkt zachowuje swoje termoizolacyjne właściwości dzięki temu, że komórki w poliuretanie są zawsze w 100% zamknięte. Aplikacja pędzlem, wałkiem lub bezpowietrznym natryskiem; Zużycie 2 l/m2 (1l/m2 tworzy warstwę suchego filmu o grubości 1mm).
HYPEGLUE TX-40 to jednoskładnikowy bezrozpuszczalnikowy klej poliuretanowy, którego wiązanie następuje poprzez reakcję z wilgocią powietrza. Klej łączy wysoką elastyczność i znakomite właściwości mechaniczne, umożliwiające  drewnu na rozszerzanie się i pracę bez uszkodzenia. Produkt  stosowany wewnątrz i na zewnątrz do wodoszczelnego klejenia każdego rodzaju parkietu, drewnianych podłóg oraz płytek ceramicznych na zróżnicowanych podłożach. W pomieszczeniach mokrych powłoka kleju stanowi jednocześnie skuteczną hydroizolację.

AlchiPolska Sp. z o.o.
tel. (+48) 32 746-07-46
Alchimica Polska
Godziny pracy:
Pon. - Pt.: 9:00 - 17:00
Adres:
40-121 Katowice ul. Chorzowska 6
Obserwuj nas na Twitterze
Obserwuj nas na Instagramie
Obserwuj nas na Facebooku
Alchimica S.A. Building Chemicals
Przedstawiciel Alchimica S.A. w Niemczech
Przedstawiciel Alchimica S.A. we Francji
Przedstawiciel Alchimica S.A. we Włoszech
Przedstawiciel Alchimica S.A. w Wielkiej Brytanii
Przedstawiciel Alchimica S.A. w Holandii
Przedstawiciel Alchimica S.A. w Hiszpanii
Przedstawiciel Alchimica S.A. w Rumunii
Alchimica S.A. na świecie
Wróć do spisu treści