facebook
Przejdź do treści

Membrana dachowa - hydroizolacja dachu z betonu

Systemy > Hydroizolacja Dachu > Więcej

Dachy z betonowej zbrojonej konstrukcji - jaka hydroizolacja dachu betonowego? Jaka membrana będzie skuteczna dla odnowy?

Betonowa konstrukcja dachu to popularna forma zadaszenia typu płaskiego. Hydroizolacja betonowych dachów, odpowiednio dobrana membrana jest niezwykle istotna bowiem to właśnie beton jest tworzywem podatnym na napięcia i wszelkie ruchy geodezyjne, co powoduje powstawanie niejednokrotnie szczelin, mikro pęknięć i pustych przestrzeni. W konsekwencji tego wilgoć i woda mają łatwość w przedostawaniu się do wewnątrz, a tym samym budynek narażony jest na większe uszkodzenia i zawilgocenie materiałów budowlanych. Aby zapobiec powyższemu należy dobrać odpowiednie membrany na betonowe dachy, które stworzą płaszcz ochronny dla tak ważnego elementu konstrukcyjnego budowli jak ów betonowy dach. Membrana dachowa płynna - którą posiadamy w swojej ofercie - to wypracowana przez lata, przez doświadczonych naukowców receptura chemiczna, w 100% zgodna ze środowiskiem i nade wszystko ekologiczna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Polecane membrany na betonowe dachy? Membrana płynna czy w arkuszach? Udowadniamy wyższość membrany w płynnej postaci

Membrana na betonowy dach to konieczność i inwestycja w długowieczność budynku. Warto zainwestować w zakup membrany dachowej na etapie projektu budynku, aby nie stracić kosztowo w późniejszym okresie więcej z przyczyn remontowych, na skutek niewłaściwej hydroizolacji dachu. Membrana dachowa dostępna może być zarówno w wersji płynnej jak i w postaci arkuszy do rozłożenia na konstrukcji dachu. Polecamy oferowany przez naszą firmę nowatorski produkt typu: płynna membrana dachowa, która rewelacyjnie współistnieje z betonowym dachem. Ów membrana jest to produkt elastyczny, bardzo wytrzymały i odporny na szeroki wachlarz rozpiętości temperatur - od -40 stopni Celsjusza do +90 stopni Celsjusza, odporny na promieniowanie UV, dający wysoki poziom wodoszczelności, zapewniający efekt braku utraty ciepła w okresie zimowym, zaś w okresie letnim bariery wobec nadmiernego nagrzania dachu, a tym samym zapewnienie efektu tzw. "zimnego dachu." Jest to niezmiernie istotne przy betonowej konstrukcji dachu i nie tylko.

Profesjonalny montaż membrany na betonowy dach - prawidłowa hydroizolacja dachu z betonu

Nasza firma - poza dostarczeniem wysokiej jakości produktów typu: membrany dachowe w płynnej formule, oferuje kompleksowy montaż i aplikację produktu. Polecamy skorzystanie z ów usług, bowiem daje to gwarancję, iż hydroizolacja dachu z betonu przebiegła prawidłowo. Ważnym w przypadku membrany dachowej płynnej jest np.: właściwa grubość nałożenia produktu, jego odpowiednie rozprowadzenie po powierzchni , zabezpieczenie miejsc szczególnie wrażliwych, np.: wokół klimatyzatorów umieszczonych na dachu. Nasi fachowcy przeprowadzą ów proces w sposób efektywny i optymalny. Prezentowane w ofercie produkty w kategorii: membrana dachowa to nie tylko hydroizolacja dachu betonowego, również kompleksowa hydroizolacja dachu z papy czy hydroizolacja dachu z blachy, a także renowacja uszkodzonych dachów.
Wróć do spisu treści