facebook
Przejdź do treści

Membrana dachowa - hydroizolacja dachu z blachy

Systemy > Hydroizolacja Dachu > Więcej

Hydroizolacja dachu z blachy - jak przeprowadzić hydroizolację efektywnie, sprawnie i relatywnie niedrogo? Jaka membrana będzie skuteczna?

Membrany dachowe służące do hydroizolacji dachów z blachy to nasza specjalność i nie tylko jedyna w tym zakresie. Nasza firma to dostawca wysokiej jakości membrany w płynnej formule na blaszany dach, a także skuteczna hydroizolacja dachu z papy, hydroizolacja betonowych dachów, jak i wymagających renowacji dachów pokrytych produktami typu: membrana epdm czy membrana pcv. Nasz produkt doskonale nadaje się do hydroizolacji i ochrony konstrukcji dachowej blaszanej. Membrana płynna na blaszany dach to m.in. rewelacyjnie komponujący się z powłoką z blachy, płynny i elastyczny preparat ekologiczny. Membrana dachowa przeznaczona jest do nałożenia bezpośrednio na blachę, o dopracowanej formule i recepturze, zapewniającej wysoką trwałość pokrycia, odporność na uszkodzenia mechaniczne, na warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, a przede wszystkim wysoce wodoszczelny i wykonany w nowoczesnej technologii HYPERDESMO.

Jakie produkty dla hydroizolacji blaszanego dachu? Kompatybilne membrany do dachu z blachy, czyli funkcjonalne i uniwersalne membrany dachowe płynne

Konstrukcje dachowe blaszane to nierzadko wielość łączeń, spoin, nitów itp., co stanowi dla wody i wilgoci spore możliwości do przedostania się i wniknięcia w konstrukcje dachowe. W momencie uszkodzenia powłoki blaszanej, ów proceder może wyrządzić znaczne szkody w powłokach dachu, a w ślad za tym w całym budynku. Izolacja blaszanego dachu i zakup produktu typu membrana są niezmiernie ważne i rzutują na dalsze użytkowanie budynku i kwestie remontowe. Nasza firma dostarcza doskonałe dla blaszanych powierzchni membrany dachowe w formie płynnej emulsji, która po zaaplikowaniu na blaszany dach tworzy jednolitą powłokę ochronną dachu na wiele lat.

Renowacja blaszanego dachu - mikrouszkodzenia a izolacja dachu z blachy. Jak przeprowadzić proceder?

A może tak renowacja z użyciem produktu membrana dachowa płynna? Zaufaj nam. Nasza firma to szeroki wachlarz oferty w zakresie: membrana dachowa i hydroizolacja oraz renowacja dachów z różnych tworzyw. Jeśli proceder renowacji uszkodzonych powłok dachu, np.: z blachy jest uwzględniony w najbliższych Twoich planach, to polecamy się. Przeprowadzimy kompleksowo renowacje blaszanego dachu w zamian za Ciebie. Dysponujemy profesjonalistami w zakresie aplikacji oferowanej płynnej membrany dachowej na zadaszeniu z blachy. Pamiętajmy bowiem, iż właściwa izolacja dachu z blachy to precyzyjna dbałość o każdy odcinek nawet wielopowierzchniowego dachu, a zwłaszcza o miejsca, gdzie rozmieszczona jest sieć teletechniczna, czyli wszelkie anteny, klimatyzatory etc. Tutaj fachowość naszego zespołu jest niezawodna i nieoceniona.
Wróć do spisu treści