facebook
Przejdź do treści

Membrana dachowa - hydroizolacja dachu z papy

Systemy > Hydroizolacja Dachu > Więcej

Dach z popularnej papy - jak poradzić sobie, gdy konieczna staje się renowacja dachu z papy? Czy membrana dachowa płynna pomoże?

Może odpowiednio dobrana membrana? Tak dokładnie. Polecamy renowację dachu z papy z użyciem naszej membrany na dach w formule płynnej. Papa to jeden z bardziej popularnych sposobów pokrycia i zabezpieczenia konstrukcji dachowej, zwłaszcza w przypadku dachów płaskich, ale również i skośnych. Jest to stosunkowo niedroga technologia pozwalająca na ochronę dachu przed warunkami atmosferycznymi. Niestety z upływem czasu papa ulega niszczeniu, po kilkunastu miesiącach mogą pojawić się mikro uszkodzenia czy też pęknięcia - zwłaszcza w newralgicznych miejscach np. wokół komina dachu. Oferowana przez nas membrana w płynnej postaci pozwoli uniknąć powyższego. Warto regularnie dbać o stan jakościowy pokrycia dachu z papy, by jego izolacja od zewnętrznych warunków miała swoją ciągłość i nie została niczym zakłócona. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci na ów bolączkę. Renowacja dachu z papy z naszą pomocą to przede wszystkim profesjonalny produkt, fachowa merytoryczna pomoc i odpowiednie nałożenie produktu renowacyjnego dachu z papy. Nasza membrana płynna to swoisty uszczelniacz dla każdego zniszczonego dachu, niezależnie od typu jego pokrycia. Rewelacyjnie współgra z różnymi tworzywami i odnowi każdy dach. Oferujemy produkty wysokiej jakości wraz z pełną merytoryczną obsługą i aplikacją naszego produktu.

Projekt nowego budynku - jaki rodzaj dachu? Jakie zabezpieczenie dachu? Może wybrać dostępne na rynku membrany na dach płynne jako substytut popularnej papy?

Membrany dachowe płynne jako równoznaczne, a nawet zdecydowanie lepsze niż hydroizolacja dachu z papy. Hydroizolacja to ważny element w projekcie budowlanym nowego domu czy budynku użytkowego. Nie można tego zbagatelizować, bowiem problematyka prędzej czy później powróci do nas i to pewnie ze zdwojoną siłą. Wilgoć, woda to bowiem wrogowie materiałów budowlanych i konstrukcji budynku. Nadmierne zawilgocenie to problemy z pleśnią, grzybami i innymi uszkodzeniami. Na etapie projektu warto więc rozważyć różne możliwości hydroizolacji dachu, czyli należy zając się tematyką: membrana dachowa. Jeśli masz wątpliwości to służymy merytorycznym wsparciem. Z nami wybór będzie trafny i prostszy w dokonaniu. Oferujemy produkt typu: membrana dachowa płynna, która rewelacyjnie i skutecznie konkuruje na rynku z membrana epdm, membrana dachowa PCV/PVC i TPO/FPO. Pozwala na skuteczną hydroizolację dachu  i uszczelnienie uszkodzonych dachów z papy, z masy bitumicznej, z blachy, dachówki etc.

Jakie produkty ważne, gdy dach papą kryty? Uszczelnienie dachu z papy - jakie sposoby? Może membrana płynna?

Jeśli Twój dach pokryty jest popularną papą, to bez obaw nasz produkt z kategorii: membrana dachowa płynna przyjdzie Ci z pomocą w kwestii uszczelnienia i hydroizolacji. Polecamy nasze membrany będące jak swoisty uszczelniacz do dachu z papy - półpłynny preparat tworzący elastyczną powłokę o właściwościach hydroizolacyjnych i wytrzymałych na warunki atmosferyczne. Stworzona powłoka jest przede wszystkim powierzchnią bezszwową, bez spoiw i łączeń co dodatkowo niweluje wszelkie możliwości przepuszczenia wilgoci do wewnątrz. Jest to dodatkowo produkt ekologiczny i bezpieczny dla środowiska, a przy tym może stanowić dodatkowy atut odnowienia wizualnego budynku. To nowoczesny sposób na odbudowę powłoki dachu z papy.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą szeroką ofertą w zakresie: membrana dachowa a skuteczna hydroizolacja.
Wróć do spisu treści