facebook
Przejdź do treści

Naprawa dachu z blachy

Systemy > Pokrycia Dachowe

Dachy z blachy - rozwiązanie optymalne pomiędzy materiałami bitumicznymi a ceramiczną dachówką

Dachy z blachy to jednym zdaniem: doskonałe wypośrodkowanie pomiędzy tradycyjną i estetyczną dachówką ceramiczną a relatywnie niedrogą papą termozgrzewalną czy innymi powłokami bitumicznego pochodzenia, jak chociażby gontem bitumicznym. Dachy z blachy zapewniają zdecydowanie korzystniejszy efekt wizualny dachu np.: dach z blachy trapezowej, prostej czy w formie dachówek idealne pokryje zadaszenie typowego dwuspadowego dachu budynku mieszkalnego. Pamiętajmy, aby postawić na dach z blachy ocynkowanej, bądź jeszcze lepiej pokrytej alucynkiem, co sprawi, że będzie on zabezpieczony poprzez domieszkę aluminium w stali, cynk oraz krzem przed ewentualnym atakiem korozji, promieniowaniem UV i czynnikami biologicznymi i chemicznymi.

Naprawa dachu z blachy - jak przeprowadzić skutecznie, szybko i niedrogo?

Już na samym początku decyzji o wyborze dachu z blachy warto wziąć pod uwagę przyszłościowe kwestie związane z jego naprawą. Naprawa dachu z blachy to bowiem czynność, która nie ominie żadnego właściciela nieruchomości z uwagi na duży wpływ czynników atmosferycznych na ów materię. Naprawa dachu z blachy naprawdę nie musi być kosztowna i skomplikowana. Z pomocą przychodzi bowiem bardzo nowoczesny produkt - membrana dachowa w półpłynnej formule składająca się z materiałów żywicznych poliuretanowych.
Jest to produkt będący wynikiem długoletnich badań i doświadczeń naukowych, który może - bez jakichkolwiek przeszkód - swoją bezspoinową, jednolitą i niezmiernie elastyczną powłoką pokryć nawet dach z blachy. I to wszystko bez konieczności zrywania dotychczasowego dachu z blachy, wystarczy oczyszczenie "starej" powłoki i juz powierzchnia dachu jest gotowa na aplikację płynnej membrany. To doskonała hydroizolacja dachu. Polecamy też całą linię produktów uszczelniająco-klejących, idealnych do łączenia wszelkich pęknięć, spoin, dylatacji etc. na dachach, ścianach, filarach, posadzkach, tarasach etc., także powstałych w przypadku dachów metalowych.

Wróć do spisu treści