facebook
Przejdź do treści

Powłoki i farby poliuretanowe na bazie wodnej dyspersji

Produkty

AQUASMART - Powłoki na bazie wodnej dyspersji poliuretanu

Powłoki i farby poliuretanowe na bazie wodnej dyspersji stosowane są do podnoszenia właściwości termoizolacyjnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku oraz do ochrony pian poliuretanowych, dachów, zadaszeń i izolacji pod płytki w mokrych pomieszczeniach. Produkty zostały oparte na wodzie, są łatwe w aplikacji i naprawie.

AquasmarThermo

Aquasmart Hybrid 2K

AQUASMART®- THERMO to  jednoskładnikowa farba poliuretanowa o właściwościach  termoizolacyjnych. W 100% alifatyczna, stosowana wewnątrz i na zewnątrz  budynków. Charakteryzuje się dokonałą odpornością na wszelkie warunki  atmosferyczne. AQUASMART®- THERMO charakteryzuje  się unikalnymi właściwościami termoizolacyjnymi- zimą ogranicza straty  cieplne z wnętrza budynku na zewnątrz, natomiast latem minimalizuje  proces nagrzewania budynku. Włąściwości te farba zawdzięcza  zamkniętokomórkowemu poliuretanowi, na którym opiera się jej skład.
Zastosowanie
  • Podniesienie właściwości termoizolacyjnych ścian budynku

AQUASMART® HYBRID-2K to  dwuskładnikowa powłoka poliuretanowo- akrylowa, oparta na wodzie. W  pełni alifatyczna, stosowana do izolacji i ochrony powierzchni przed  wszelkimi warunkami środowiskowymi. Łatwa aplikacja zarówno na  powierzchniach poziomych jak i pionowych (w pełni tiksotropowa). Po  aplikacji produkt formuje elastyczną hydrofobową powłokę ochronną.  Aplikacja w dwóch warstwach pędzlem, wałkiem lub natryskiem  bezpowietrznym.
Zastosowanie
  • ochrona izolacyjnej pianki poliuretanowej
  • hydroizolacja lekkich dachów z metalu i fibrocementu
  • hydroizolacja dachu
  • hydroizolacja pod płytki
Aquasmart Thermo - farba z poliuretanu zamkniętokomórkowego o właściwościach termoizolacyjnych
Aquasmart Hybrid 2K - płynna membrana poliuretanowo-akrylowa do hydroizolacji i ochrony

Wróć do spisu treści